FTU-1600-CNC-kabina

Jsme specialisty na třískové obráběcí stroje a jejich příslušenství

O firmě

Společnost TYNTECH jsme založili v roce 2011 jako dva vlastníci v návaznosti na našem předchozím dlouhodobém působení u tradičního českého výrobce obráběcích strojů. Tímto krokem jsme se rozhodli využít, zúročit a přenést dále své dlouholeté zkušenosti, znalosti a poznatky z branže obráběcích strojů, dokázat přinést užitek a prospěch svým zákazníkům prostřednictvím vlastní činnosti.

Počáteční záměr naší společnosti bylo vytvoření, sestavení nabídky a uvedení na trh ucelené řady univerzálních frézek konvenčních i CNC pro profesionální využití pro nejširší rozsah činností a oborů, které respektují nejvyšší očekávání uživatelů.

V současnosti nabízíme  frézky produkční FTU resp. FTV, nástrojářské FNT, univerzální TTM a vertikální VFM. Společnost TYNTECH se výrazným způsobem podílí na designu, přinášíme do podoby frézek svoje prvky (konstrukce, technické provedení, výbava) a tím zásadním způsobem tvoříme jejich konečnou, sjednocenou podobu, např. všechny konvenční frézky mají jednotné, velmi komfortní ovládání posuvů pomocí směrových joysticků atp. Tímto způsobem jsme získali možnost, kterou jsme využili a uvedli na trh a prezentovali tyto frézky pod svou značkou TYNTECH a získali jsme kompetenci výrobce, což zásadně zvyšuje respekt, důvěru, ohlas a přístup zákazníků.

Takto se společnost TYNTECH prosazuje na trzích CZ, SK, PL, RU, kde do konce roku 2015 jsme dodali již více jak 70 frézek.

Přání, požadavky a ohlas zákazníků nás s odstupem času přivedly k myšlence doplnit a rozšířit nabídku frézek i o konvenční soustruhy, rovinné brusky, CNC otočné stoly, obrážečky. Zde společnost TYNTECH reprezentuje a zastupuje významné, osvědčené výrobce UCAM, WIN-HO, MECA, TSI atp., kde bylo uvedeno do provozu několik desítek strojů.

Sídlíme ve vlastním areálu o rozloze cca 1500 m2, kde cca 600 m2 zaujímá výrobní, montážní, skladovací a servisní zázemí a cca 250 m2 zázemí administrativní a technické.

V účetním roce 2015 společnost TYNTECH překročila objem tržeb přes 50 mil. CZK.

Rozsáhlá nabídka opcí umožňuje řešit Vaše individuální požadavky. Spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou. Těšíme se na Vás.

Za společnost Pavel Krutílek a Ladislava Jeřábková.

 

 

evropa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací