novinky-home
Novinky naší společnosti

Zde naleznete čerstvé novinky, které chystáme s našimi dodavately a partnery. Dozvíte se, kde nás můžete osobně navštívit na veletrzích a výstavách. V neposlední řadě zde naleznete naše úspěchy na poli třískového obrábění.

MSV Brno 2013

Datum vytvoření pátek, 25 duben 2014. Hits 7086

Napsali o nás – časopis Strojárenstvo/Strojírenství

MSV Brno 2013
Na trhu s obráběcími strojmi pôsobí v Českej republike a na Slovensku spoločnosť Tyntech, s. r. o.“Aktuálně se zabýváme segmentem konvenčních frézovacích obráběcích strojů a CNC frézovacích obráběcích strojů.Speciálně se jedná o frézky, tedy stroje nikoliv pro automatickou produkci, ale pro produkci ruční, kusovou, malosériovou. jedná se o stroje vyrobené podle projektu, které dal dohromady Tyntech s partnery na Taiwanu. Tyto produkty uvádíme na trh pod naši značkou Tyntech," informoval nás Pavel Krutílek, konateľ spoločnosti. Spoločnosť vystavovala na vel'trhu univerzálnu produkčnú frézku FTU 1250 pre silové a vŕtacie operácie a univerzálnu nástrojársku frézku FNT 40 . “Další produkt, který uvádíme na trh v České republice a na Slovensku, jsou otočné Stoly a příslušenství k nim. Je to široká škála produktů určená především pro dodatečnou montáž pro tříosé CNC obráběcí centra. Buď v jednoose, nebo dvouosé podobě. Rozšiřují operační možnosti tříosých obráběcích center, aby pracovala jako čtyřosá nebo pětiosá. Povyšují a zlepšují vlastnosti základního stroje. Výrobcem stolů je indická firma UCAM," dopÍňa Pavel Krutílek.

Sdílejte

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací